Ameriška smučarska zvezdnica Lindsey Vonn je 100 odstotno pripravljena, da bo nastopila na drugem veleslalomu sezone, preizkušnji v Aspnu. Ta teza je veljala samo nekaj dni. Po uspešno zaključeni rehabilitaciji gležnja – zaradi poškodbe je morala letos predčasno skleniti priprave na Novi Zelandiji – je morala sedaj na šivanje roke. Če ste pomislili, da se je porezala pri hišnih opravilih se motite. Rekorderka po številu zmag svetovnega pokala je skušala prekiniti pasji spor.

Njena psa Leo in Bear sta se namreč borila za frizbi, smučarka pa ga je skušala odvzeti in narediti mir pred hišo. Nepričakovano njena najdražja hišna ljubljenčka tega nista razumela, ampak boj nadaljevala, 'stradala' pa je tekmovalka, ki je morala na šivanje v bolnišnico. Ustrezno jo je oskrbel zdravnik ameriškega smučarskega centra v Vailu Randy Viola, ki je pred časom oskrbel tudi njenega reprezentančnega kolega Teda Ligetyja (poškodba zapestja).
Vonnova se je nato preko Instagrama šalila, da gre za njen kostum, ki ga potrebuje za noč čarovnic. Pri ameriški smučarski zvezi zaenkrat primera ne komentirajo, kot tudi ne, ali bo poškodba motila nadaljevanje priprav na Aspen.
KOMENTARJI (42)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.