

V Italiji se že veselo govori, da bo ena od njihovih največjih div ponovno zibala. Monica, ki si za moža ni izbrala Italijana, temveč šarmantnega francoskega igralca Vincenta Cassela, novice uradno še ni potrdila. Bolj zgovorna pa je bila njena mama Brunella, ki je novinarjem povedala: "Raje bi, da o tem kar Monica sama spregovori. To so osebne zadeve in ne želim biti prva, ki bo naznanila ta dogodek.
Monica Belluci naj bi bila v tretjem mesecu nosečnosti.
Vsekakor so to vsakdanje zadeve. Če bo nosečnost potrdila, jo bo sama!" Besede Monicine mame so bile seveda za radovedne novinarje več kot potrditev nosečnosti.
Prve govorice o nosečnosti je sicer sprožila kar igralka sama, ki je nekaterim igralskim kolegom očitno preveč zaupala, saj se je novica razširila kot oljni madež.
KOMENTARJI (41)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.