
Po krajšem poletnem premoru se bo nocoj, ob 20. uri začela 12. sezona oddaje Preverjeno! z voditeljico Alenko Arko. Slednja nam je zaupala, da bodo tokrat oddaje snemali v novem studiu, gledalcem pa bodo na ogled številne nove zanimive zgodbe. "V oddaji Preverjeno vedno poskušamo stopiti korak naprej, odpirati nove teme, iskati to, kar morda zajame duha časa. Vsi vemo, da so časi težki, to pa je ravno zato najboljši čas, da ponudimo gledalcem tudi drugačne zgodbe, ne samo tarnananje in pritoževanje nad krivicami, ampak pozitivne zgodbe, o uspehu, pa tudi zgodbe upora, na osebni ali družbeni ravni," pravi.

Za pripravo stoji prekaljena ekipa, ki daje objektiven, kakovosten, vsestranski vpogled v obravnavano temo: Irena Dolschon, Jana Kobal, Sara Volčič, Irena Pan, Darja Tibaot Ciringer, Alenka Marovt, Brigita Potočnik, Adi Omerović, razisikovalec in koproducent Slaviša Majstorović, redaktorica Zdenka Jagarinec.
Kaj bomo lahko videli v prvi oddaji nove sezone?
V nocojšnji oddaji pa bomo lahko spremljali: Kdaj in zakaj je v Sloveniji Marijino vnebovzetje državni praznik in koliko ljudi verjame v takšne katoliške resnice? Ameriške letalonosilke zelo redko na svoj krov sprejmejo novinarje, tako bomo videli ekskluzivno reportažo z ene od njih. S tujimi turisti so potovali po Sloveniji in si skozi njihove oči ogledovali naše lepote, ocenjevali turistično ponudbo, našo prijaznost in odprtost. Spoznali bomo človeka, ki mu je nenadoma odpovedalo srce in bi umrl, če ne bi bili v bližini ljudje, ki so poznali osnove oživljanja. Kako malo bi rabil vsak izmed nas, da bi znal rešiti življenje!
KOMENTARJI (34)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.