
Vlado Badžim, Pavel Pinni in Slaviša Stojanovič so kandidati za klop NK Domžal. Dvakratni slovenski prvaki bodo podobno kot tudi drugi slovenski prvoligaši začeli s treningi prihodnji teden, podobno kot v Celju pa še vedno nimajo trenerja.
"Veliko kandidatov je neresnih. Badžim, Stojanovič in Pinni so resni,“ je za 24ur.com povedal predsednik NK Domžal Stane Oražem. Zaenkrat še ni znano kdo bo v prihodnji tekmovalni sezoni nosil dres Domžal.
Konkretne ponudbe imajo Andraž Kirm in Dario Zahora, Dražen Žeželj naj bi podpisal za avstrijski SAK iz Celovca, kako pa bo s preostankom ekipe pa zaenkrat še ni znano. Ob tem dodajmo, da naj bi nekdanji športni direktor Nenad Protega dokončal svoje poslanstvo v slabih dveh mesecih, nato pa ga bo zamenjal Dejan Djuranovič.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.