
Nogometaši madridskega Reala se bodo šele v popoldanskih urah iz Madrida odpravili proti Münchnu, kjer jih v torek čaka prvi polfinalni dvoboj Lige prvakov. Čeprav so varovanci Juppa Heynckesa v zadnjem prvenstvenem obračunu z Mainzem le remizirali, pa je bil spodrsljaj v prvi vrsti posledica tekme leta. Philipp Lahm je skupaj s soigralci že nekaj dni osredotočen le na Real Madrid.
Tega se zaveda tudi nekdanji nemški strateg galaktikov Bernd Schuster, ki pred dvobojem minimalno prednost daje španskemu velikanu: "Kakovostna razlika med tekmecema je minimalna. Za Realom je izjemna sezone v vseh tekmovanjih, sploh v La Ligi in Ligi prvakov. Bayern mora biti pozoren predvsem na Xabija Alonsa, kjer se bodo začele vse akcije Reala. Če bodo onemogočili njegovo sodelovanje s Cristianom Ronaldom in drugimi, bi se lahko po 90 minutah igre veselili ugodnega izida.“
Sicer pa je Schuster spregovoril tudi o možnostih Bayerna in predvsem načinu, ki bi jim omogočal, da lažje zabijejo gol: "Ko Real izgubil žogo na svoji polovici, je vedno nevarno in mislim, da bi se morali pri Bayernu osredotočiti predvsem na to.“
KOMENTARJI (7)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.