
Adrian Newey na Kitajsko sploh ni prišel, saj se je osredotočal na razvoj novega dirkalnika, a priznava, da bo velik izziv dirkalnik prirediti za nov difuzor. "Zaradi narave dizajna dirkalnika RB5 predelava ne bo lahka. Nadaljevati pa moramo tudi s splošnim razvojem, saj ne smemo zaspati na lovorikah in zaostati za tekmeci.“

"Posebno zadnje vzmetenje je unikatna značilnost našega dirkalnika, kar je tudi dobra rešitev brez dvonadstropnega difuzorja. A če želiš, da deluje z difuzorjem, je precej težje. Izziv ga je integrirati v dirkalnik. Žal nam bo to vzelo precej noči, a to je formula ena: ne moreš postopati in se smiliti sam sebi, to moraš prebroditi," je povedal eden od najboljših konstruktorjev v formuli ena.
Newey pravi, da je rezultat iz Kitajske ekipi dal nov val samozavesti, da se bodo še naprej trudili za vrh. "Ko se zbudiš po dvojni zmagi, si vedno nasmejan,“ je povedal in dodal, da je to velika nagrada za njihov ves vložen trud.
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.