Tujina

Richard zmagovalec drugem etape

Lausanne, 16. 06. 1999 19.16 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Zmagovalec druge etape dirke po Švici je domačin Pascal Richard, kar je njegova tretja etapna zmaga na tej dirki. Olimpijski zamgovalec iz Atlante leta 1996 si je odločilno prednost privozil na petkilometerskem ciljnem vzponu. Drugi mesto je osvojil Italijan Francesco Casagrande, tretje pa zmagovalec prologa Francoz Laurent Jalabert, ki je s tem ohranil prvo mesto v skupni uvrstitvi.

Zmagovalec francoskega ''toura'' leta 1997 Nemec Jan Ullrich, ki bo ob odsotnosti Italijana Pantanija prvi favorit za zmago tudi letos, je zaradi bolečin v desnem kolenu, nad katerimi se je pritoževal že na dirki po Nemčiji, odstopil po 70 kilometrih.

Današnjo etapo je s 170 kilometrskim samostojnim begom obeležil 27-letni Švicar Lukas Zumsteg, ki je skupini ušel na 10 kilometru in si nato priboril že 14 minut prednosti, slabih 10 km pred ciljem pa ga je glavnina ujela.

  • LEŽALNIK
  • HLADILNE TORBE
  • POKRIVALO
  • VOZIČEK
  • REGALI
  • STROJI ZA OBDELAVO TAL
  • VRTNA HIŠKE
  • NOSILCI
  • ČISTILNIKI ZA BAZEN
  • SENČNIKI
  • ŠOTORI
  • ŽARI
  • MONTAZNI BAZEN