Glasba

Bitka za Adama Anta

London, 11. 10. 2008 10.54 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Britanski pevec Stuart Goddard, bolj znan kot Adam Ant, je ustvaril nove pesmi, ki jih bo objavil v začetku prihodnjega leta.

Novi album Adama Anta, ki je bil kar precej časa odsoten z glasbene scene, je izzval pravo bitko med založniškimi hišami. Poročajo, da je glasbenik posnel odlične pesmi, s katerimi se bo spet zavihtel na vrh glasbenih lestvic.

53-letni Adam Ant je v enem od zadnjih intervjujev dejal, da ga zanima tudi sodelovanje z drugimi glasbeniki. V prvi vrsti je omenil skupino Kaiser Chiefs iz Leedsa.

Adam & The Ants so leta 1981 doživeli velik uspeh s singloma Stand And Deliver in Prince Charming, naslednje leto pa je Adam s pesmijo Goody Two Shoes osvojil najvišje mesto britanske glasbene lestvice.

A je šla njegova kariera kmalu navzdol. Leta 2003 je razgrajal v okolici svojega domovanja, s kamenjem je obmetaval sosedske hiše ter se nato odpravil v bližnji bar, kjer se je slekel in strašil goste. Nato je naslednjega pol leta preživel v bolnišnici na psihiatričnem oddelku.


  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.