SP Nemčija 2006

Žalostno slovo Krstajića

München, 22. 06. 2006 09.33 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 2 min

Branilec nogometne reprezentance SČG Mladen Krstajić je zaradi zloma roke končal reprezentančno kariero.

Mladen Krstajić je zaradi poškodbe roke končal z nastopi na SP
Mladen Krstajić je zaradi poškodbe roke končal z nastopi na SP FOTO: Reuters

Mladen Krstajić, branilec nogometne reprezentance Srbije in Črne gore, ki je sinoči v tretjem krogu predtekmovanja svetovnega prvenstva še zadnjič nastopila pod eno zastavo in tudi tretjič izgubila (2:3) ter se poslovila od mundiala, je na žalosten način končal reprezentančno kariero. Dvaintridesetletni nogometaš Schalkeja je moral namreč že po 16 minutah sredine tekme proti Slonokoščeni obali zaradi zloma leve roke zapustiti igrišče. Sinoči so ga v Münchnu tudi že operirali.

Krstajić se je poškodoval v trčenju s soigralcem Ivanom Ergičem, zaradi zapletenega zloma pa so ga že sinoči v Münchnu operirali, je sporočil tiskovni predstavnik reprezentance Srbije in Črne gore Dan Tana. "Ko smo videli, kako se Krstajić zvija v bolečinah, smo bili šokirani," je dejal trener Ilija Petković, ki se prav tako poslavlja od selektorskega stolčka.

'Rokometaš' Dudić je dobil dva rumena kartona
'Rokometaš' Dudić je dobil dva rumena kartona FOTO: Reuters

Srbski branilec je za nemški časnik Bild pred dnevi dejal: "Sprva sem načrtoval, da bom nadaljeval vse do evropskega prvenstva leta 2008 v Avstriji in Švici, vendar pa sem se zdaj zatrdno odločil, da imam dovolj."

Dudić zaznamoval zadnjo tekmo

Reprezentanca Srbije in Črne gore se je od letošnjega nogometnega svetovnega prvenstva poslovila s porazom (2:3) proti Slonokoščeni obali, tekmo pa si bo dobro zapomnil predvsem branilec Crvene zvezde Milan Dudić, ki je bil kriv za kar dve najstrožji kazni, obakrat je do enajstmetrovk prišlo zaradi njegovega igranja z roko.

Dudič je najprej očitno igral z roko v kazenskem prostoru že v 36. minuti, mehiški sodnik Marco Rodriguez pa mu ni odpustil niti poskusa v 86. minuti, ko je z roko zaustavil strel Boanventure Kalouja.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.