Peta oddaja šova Znan obraz ima svoj glas bo spet sila zanimiva, saj nas čaka že drugi dvoboj sezone, v katerem se bosta kot legendarna Cher pomerila Ana Dežman in David Amaro, videli pa bomo tudi nastop Petre Zore, ki bo postala raperka Missy Elliot. Da jo čaka težka naloga, priča že dejstvo, da Missy v enem delu pesmi poje tekst nazaj, kar v angleščini pravimo reverse. Kot je znano, je Missy Elliot v studiu posnela pesem normalno, nato pa so v postprodukciji posnetek zavrteli – po domače povedano – "v rikverc". A Petra bo morala svoj nastop odpeti brez vrtenja nazaj, kar pomeni, da bo morala tekst znati povedati "nazaj". "Priznati moram, da sem se najprej “reverse” besedila kar malce ustrašila, čeprav sem skladbo poznala še iz mojih najstniških let. Potem pa sem si mislila, da je boljše, da ta strah izkoristim sebi v prid. Ker gre namreč za “izmišljen del besedila” ga lahko potemtakem zapojem tudi po svoje/izmišljeno, pa mogoče ne bo nihče nič ugotovil, ali pač. (smeh) Držimo pesti, da ne bo nobeden opazil moje interpretacije," nam je zaupala iznajdljiva Petra, ki vsak teden znova navdušuje s svojimi preobrazbami.

Kako se bo Petra odrezala s svojim Missy Elliot izzivom in kakšne imitacije čakajo ostale tekmovalce šova, bo znano nocoj ob 20. uri na POP TV!
KOMENTARJI (2)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.