"Malo nam je dolgčas in ko je ljudem dolgčas, pridejo do zelo lepih idej. Franko nima pojma, kaj se bo zgodilo, ampak upam, da je pripravljen in da ima sveže spodnjice," je navdušeno povedal Miha in se pripravil na risanje postavnega Primorca.
Franku je sicer bilo malo nerodno, a se je odločil, da mora sodelovati zavoljo uspešno opravljene naloge, saj se drži načela, da imajo gostje vedno prav. "Na srečo sem imel prave gate na sebi za Miho, flamngota, sem pa vesel, da je Denis zraven, ki ima raje ženske, da ne bo šlo kaj v narobe smer," se je šalil postavni Franko, ki je poskrbel za dvig temperature. "Upam, da se še kaj drugega ne dvigne," pa se je pošalil Miha.

"Oni so moji gostje, zato je moja naloga, da izpolnim vse njihove želje," je povedal Franko, Miha pa je bil tega resnično vesel, kar pa je opazil tudi Denis: "Nisem še videl takega Miho, malo je zatrokiral. Ne vem, če bo on kaj narisal."
KOMENTARJI (7)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.