Drugi športi

Začetek v angleškem Yorkshiru

Pariz, 14. 12. 2012 19.45 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Kolesarka dirka po Franciji se bo leta 2014 začela v angleškem Yorkshiru, in sicer 5. julija v mestu Leeds. Tako so odločili prireditelji najbolj znane kolesarske preizkušnje na svetu.

Dirka po Franciji
Dirka po Franciji FOTO: Reuters

"Yorkshire je regija neverjetne lepote. Pokrajina vam jemlje dih, konfiguracija terena pa omogoča napadalcem in sprinterjem, da pokažejo, česa so sposobni,'' je na predstavitvi dirke dejal Christian Prudhomme in dodal, da bo uvodna etapa, ki se bo 5. julija začela v Leedsu, dolga 101 kilometer, cilj pa bo v Londonu. 100. Tour de France, ki bo na sporedu prihodnje leto, pa se bo prvič v zgodovini elitne preizkušnje začel na Korziki.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.