Drugi športi

VIDEO: Polona Hercog: Imam še veliko rezerv, veselim se naslednjega izziva

Miami, 19. 03. 2018 17.37 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
T.Š./M.F./STA
Komentarji
0

Slovenska teniška igralka Polona Hercog je v prvem krogu kvalifikacij turnirja WTA v Miamiju z 2:0 v nizih zanesljivo premagala Kitajko Xiyu Wang. Za Mariborčanko je bil to prvi nastop po poškodbi komolca na OP Avstralije.

Polona Hercog je v prvem krogu kvalifikacij turnirja WTA v Miamiju z nagradnim skladom osem milijonov ameriških dolarjev zanesljivo napredovala. Oddal je le šest iger, saj je premagala Kitajko Xiyu Wang s 6:4 in 6:2. Hercogova, druga nosilka kvalifikacij, se bo za preboj v glavni del turnirja pomerila proti Čehinji Barbori Krejčikovi, ki je napredovala po predaji Hrvatice Jane Fett pri izidu 4:6, 7:5 in 3:1.

Hercogova je odigrala prvo tekmo po odprtem prvenstvu Avstralije in poškodbi komolca. "Z zmago sem lahko zadovoljna, v igri imam še veliko rezerv. Korak za korakom. Bomo videli, kaj bo v naslednji tekmi. Se pa že veselim naslednjega izziva," je povedala Hercogova, na lestvici WTA še vedno najbolje uvrščena Slovenka, trenutno je na 86. mestu lestvice.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.