Tjaša Kysselef srebrna v Kopru, Teja Belak bronasta

Ljubljana/Koper, 18. 06. 2022 16.36 |

Slovenski telovadki Tjaša Kysselef in Teja Belak sta v prvi ženski finalni odločitvi gimnastičnega svetovnega pokala v Kopru poskrbeli za dve kolajni. Kysselefova (13,200 točke) je bila na preskoku srebrna, Belakova (13,050) pa bronasta. Zmagala je Madžarka Zsofia Kovacz (13,325).

V prvi moški finalni odločitvi dneva, finalu parterja, je mladi slovenski telovadec Nikolaj Božič, ki se je prvič v karieri uvrstil v finale svetovnega pokala, z 12,100 točke zasedel osmo mesto.

Tjaša Kysselef
Tjaša Kysselef FOTO: Twitter

Danes bo v finalu nastopila še Lucija Hribar na dvovišinski bradlji, v nedeljo pa se bo Tjaša Kysselef predstavila še med najboljšo osmerico na gredi.