Rokometaši medžarskega Veszprema niso izpolnili zastavljenega cilja, ostali so brez tako želenega naslova evropskih klubskih zmagovalcev, pred dvobojem za tretje mesto pa jim jo je dodobra zagodel krožni napadalec Renato Sulić. Nekdanji član Celja Pivovarne Laško si je namreč prislužil rdeči karton po borbi s stebrom Kielove obrambe Patrickom Wiencekom.

Sulić zaradi tega ni zaigral na dvoboju za tretje mesto, je pa vendarle skozi celotno tekmovalno leto najbolj navduševal med vsemi, zaradi česar so mu navijači v anketi namenili največ glasov. Prejel jih je natanko 14997, bil izbran za najboljšega krožnega napadalca tekmovanja, obenem pa prejel največ glasov med vsemi posamezniki v konkurenci.
Navijači so izbrali:
Levo krilo: Timur Dibirov (Vardar) 36,11 % (9.593 glasov)
Levi zunanji:Momir Ilić (MKB Veszprem) 54,60 % (14.507)
Krožni napadalec: Renato Sulić (MKB Veszprem) 56,45 % (14.997)
Srednji zunanji: Mikkel Hansen (PSG) 43,99 % (11.686)
Desni zunanji: Kiril Lazarov (Barcelona) 42,04 % (11.169)
Desno krilo: Luc Abalo (PSG) 42,73 % (11.353)
Vratar: Niklas Landin (Rhein-Neckar Löwen) 44,03 % (11.699)
Naj obrambni igralec: Timuzsin Schuch (MKB Veszprem) 49,27 % (13.091)
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.