Gregorc pokleknil na zadnji oviri

Memphis, 23. 11. 2008 09.44 |

Slovenski teniški igralec je v finalu ATP challenger v Knoxvillu izgubil proti Američanu Bobbyju Reynoldsu.

Luka Gregorc
Luka Gregorc FOTO: Reuters

Luka Gregorc, ki je na ATP challenger v Knoxvillu z nagradnim skladom 50.000 dolarjev odlično nastopal in se prebil vse do finala, je na zadnji stopnički izgubil proti drugemu nosilcu s 4:6 in 2:6. Kljub temu je Gregorc dosegel enega večjih uspehov kariere, saj je po Iztoku Božiču in Gregi Žemlji postal komaj tretji Slovenec, ki mu je uspela uvrstitev v finale omenjenega tekmovanja.

Žemlja v Mehiki do polfinala challengerja ATP

Grega Žemlja
Grega Žemlja FOTO: Damjan Žibert

Grega Žemlja se je na 35.000 dolarjev vrednem challengerju ATP v Puebli prebil vse do polfinala, kjer ga je v tesnem dvoboju s 7:6 (4) in 7:6 (4) premagal Avstrijec Rainer Eitzinger. Na turnirju je nastopal tudi Blaž Kavčič, ki pa ga je krog pred tem po treh nizih s 3:6, 6:1 in 6:3 zaustavil Italijan Riccardo Ghedin.