V moški konkurenci črnogorskega prvenstva je Budva, pri kateri je Urban Toman opravljal naloge kapetana, prvo tekmo finalne serije proti Budućnosti izgubila z 1:3, nato pa začela treti tekmece. Tretjo zmago na četrti tekmi je dosegla minuli torek, ko je bila v gosteh v Podgorici boljša z 2:3. Budva je tako osvojila dvojno črnogorsko krono, saj je poprej Budućnost odpravila tudi v finalu pokalnega tekmovanja.
Dvojne črnogorske krone se veseli tudi slovenska reprezentantka Sara Najdič. Za njenim Herceg Novim je zgodovinska sezona. Potem ko je prvič v zgodovini postal pokalni prvak, je prvenec dosegel tudi v državnem prvenstvu. V finalu je znova dokazal, da je razred zase. Do slednjega črnogorskim tekmicam v nobenem tekmovanju ni prepustil niti niza, enako zgodbo pa je ponovil tudi v bitki za naslov, ki jo je proti Galebu dobil s tremi zmagami s 3:0.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.