Češki napadalec Milan Baroš v zadnjem času ravno ne blesti na nogometnem igrišču, zato pa se je "izkazal" na francoski avtocesti A42. Policijska patrulja ga je namreč zaustavila, ker je s svojim vozilom znamke Ferrari drvel rekordnih 271 kilometrov na uro, dovoljena hitrost na omenjenem cestnem odseku pa znaša 130 km/h. Barošev "hitrostni rekord" je potrdila francoska policija.

Francoski žandarji so napadalcu Lyona nemudoma odvzeli vozniško dovoljenje in zoper njega napisali kazensko prijavo, grozi pa mu 3-letna prepoved vožnje.
Kaže omeniti, da so francoski varuhi reda in miru lani pri prehitri vožnji zasačili tudi Barošovega klubskega soigralca in francoskega reprezentanta Sylvaina Wiltorda. Napadalec Galskih petelinov je bil za malenkost bolj pazljiv: na odcepu, kjer je dovoljena hitrost znašala 90, je drvel kar 152 kilometrov na uro.
KOMENTARJI (3)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.