Ljubljana, 21. 09. 2008 10.27 |

V 5. krogu nemške Bundeslige so bili napadalci zelo razpoloženi, saj je padlo kar 29 golov, ki si jih lahko ogledate v videu.

Trener Wolfsburga Felix Magath in Grafite sta se veselila nove zmage v Bundesligi. FOTO: Reuters

Wolfsburg v letošnji sezoni še ni zabeližil poraza. Pred domačimi navijači so varovanci Felixa Magatha kar s 3:0 odpravili Hamburger SV in mu zadali prvi letošnji poraz.

V Stuttgartu so uvodne minute pripadle gostom. Ekipa Karlsruheja je povedla že v osmi minuti, ko je zadel Sebastian Freis. Stuttgart je kasneje uspel izenačiti na 1:1, to pa je bil tudi končni rezultat prvega dela tekme. V nadaljevanju dvoboja so domači še dvakrat zatresli mrežo gostov in zasluženo slavili zmago na Mercedes-Benz Areni (3:1).

Novinec v Bundesligi Hoffenheim se je z domačo zmago nad Borussio iz Dortmunda (4:1) prebil na drugo mesto v ligi.

Bayern - Bremen 2:5 (0:2)

Bielefeld - Köln 2:0 (0 :0)

Cottbus – Bochum 1:1 (1:0)

Moenchengladbach - Hertha 0:1 (0:1)

Schalke - Frankfurt1:0 (1:0)

Leverkusen - Hannover4:0 (2:0)

Hoffenheim - Borussia Dortmund 4:1 (2:0)

Stuttgart - Karlsruhe 3:1 (1:1)