Redknapp bi najraje 'pregriznil' sodnika

Manchester, 26. 04. 2009 11.26 |

Trener nogometnega kluba Tottenham Harry Redknapp je prepričan, da je sodnik Howard Webb na tekmi proti Manchester Unitedu (5:2) z neobstoječo enajstmetrovko režiral preobrat.

Harry Redknapp
Harry Redknapp FOTO: Reuters

"To je bila katastrofalna odločitev sodnika Howarda Webba. Heurelho Gomes je pravočasno izbil žogo pred Michaelom Carrickom. To je bilo darilo Manchester Unitedu, ki mu je prav zaradi tega uspel preobrat,“ je na novinarski konferenci po končani tekmi dejal Harry Redknapp. Trener Tottenhama je namreč s taktiko zadel v polno, saj so njegovi izbranci dominirali prvih 50 minut tekme in vodili celo z 2:0, nato pa se po dosojeni enajstmetrovki niso več znašli.

"Ne pravim, da je bil nepošten, ampak je imel očitno zelo slab dan. On naj bi bil najboljši angleški sodnik, vendar če je tako tudi po tej tekmi, bi rad videl, kdo je najslabši angleški sodnik. S svojimi odločitvami je preveč pomagal Manchestru do zmage,“ je besno nadaljeval Anglež. V taboru Manchestra se nad sojenjem niso pritoževali.

27. 04. 2009 11.56
čist zaslužen so zamagal u prmu polčasu niso mogl dat gola kr je gomez dobr branu u drugem sta pa mogla na igriše pridt scholsy pa tevez in že je igra bol tekla glede penala je blo pa glih umes tko kje ferguson reku enkret k ne dubiš penala zgubiš (tko kt je blo u fa pokalu prot evertonu) ko ga pa dobiš maš pa možnost da zmagaš. sej so čist zaslužen zmagal sam ta 11m je bla mal tko Glory Glory Man utd
chema
27. 04. 2009 09.29
sem navijač Man.utd. in glede penala takle.Prej bi reko da ni bil prkršek za penal kot pa da je bil ampak tud če nebi sodnik pisko ta penal bi united zmago,tako da ne govorit da je united sam zaradi penala zmago. pač treba se je sprijaznat da smo najbolši in da nam naslov ne uide.
fsad
26. 04. 2009 18.19
ma ja sej united je trenutno zelo močen če ne bo naslova za liverpool bodo krivi remiji!!!!
AmonAmarth
26. 04. 2009 17.29
dsaf...da ne začnemo o penalih ane...United jih je imel to sezono 7...ena od ekip z najmanj penali!! Tko da ne mi s takimi dej...pač priznaj da je United trenutno naj moštvo anglije...ma kaj bi sploh no...sej lestvica pove vse!!! No glede penala pa...tip ga je piskal...če ga nebi ga pač nebi...je pa res to kar je strasinho reku...Carrick je dal žogo mimo Gomesa ta ga je zgazil in sodnik je pač piskal. In to ni odločilo tekme ker je bil takrat United v zaostanku!!
XzibitX
26. 04. 2009 16.43
tist k prav da ni blo penala je ZREV ZA PSIHIATRIJO!!
fsad
26. 04. 2009 16.27
pa sej tko je ponavadi na vsaki tekmi imajo penal k očitno ne znajo drgač zadevat!!!!!!!!!!!!!!
strashinho
26. 04. 2009 16.25
carrick je žogo izbil mimo vratarja ta ga je podru... enajstmetrovka jasno je bila!! nwm kk je lahk on vido iz trenerskega stolčka kje je bila žoga mislim omg.
AmonAmarth
26. 04. 2009 14.44
boyam...jst priznam da je bil penal malo čuden...prej ga ni bilo kot je bil...ampak kaj čes Webb ga je piskal...sem pa rekel...vseeno bi jih united zmagal ker so jih pač 2. polčas zmleli...pa nej se noben zdej ne zgovarja na penal in da je ta odločil tekmo...Tottenham je igral bunker drug polčas in to se ti maščuje!!!