PSG z jasno željo po zmagi potuje v London

Ljubljana, 28. 09. 2024 23.50 | Posodobljeno pred 1 uro

Božidar Bulat
0

S 4:2 je Arsenal ugnal Leicester v 6. krogu angleškega prvenstva, a rezultat ne odraža povsem dogajanja na zelenici. Topničarji so sicer že v prvem polčsau povedli z 2:0, a so do 63. minute gostje uspeli poravnati rezultat. Zdelo se je že, da bo prišlo do delitve točki, ko so domači v četrti minuti sodinkovega podaljška povedli, pozor, v 11. pa postavili končni izid. S tem so si priigrali lepo popotnico za torkov obračun s PSG-jem v 2. krogu ligaškega dela Lige prvakov.

Tudi čez tri dni bodo na svojem stadionu Emirates favoriti, a bo to vlogo težko upravičiti. Parižani namreč tudi brez superzvezdnikov v francoskem prvenstvu, v katerem prepričljivo vodijo, rušijo vse pred seboj.