Pellegrini: Real je zaslužil najman remi!

Madrid, 30. 11. 2009 08.22 |

Odmevi po sinočnem El Clasicu se še nekaj časa ne bodo polegli. Najbolj vroče izjave so sledile takoj po velikem derbiju. Tabor Reala je razočaran, toda prepričan, da v katalonski prestolnici, če bi bilo kaj pravice, ne bi smeli izgubiti.

Manuel Pellegrini, ki je svoj prvi El Clasico kot trener madridskega Reala končal s spuščeno glavo, je mnenja, da bi njegova ekipa na stadionu Camp Nou morala iztržiti najmanj neodločen rezultat. "Proti Barceloni je na njenem travniku vselej težko igrati. Vedno imajo posest žoge krepko na svoji strani, kar je za tekmeca izredno težko. Vendar pa mislim, da smo odigrali dobro tekmo, si priigrali kopico lepih priložnosti, ki pa jih nismo izkoristili. Seveda nisem zadovoljen z rezultatom, glede na to, kako smo igrali. Uspeli smo ustvariti pristisk na nasprotnika, toda vseeno smo imeli premalo časa žogo v svoji posesti," je na tiskovni konferenci po izgubljenem derbiju razpredal Čilenec na klopi Reala.

Manuel Pellegrini in Cristiano Ronaldo
Manuel Pellegrini in Cristiano Ronaldo FOTO: Reuters

Pellegrini meni, da vstop Zlatana Ibrahimovića, edinega strelca tekme, ni spremenil Barcelonine igre. "Ibrahimović je odlično izkoristil svojo priložnost. Vendar pa se igra Barcelone ni izboljšala z njegovim prihodom na igrišče. Resda je zabil, toda skozi igro nas po njegovem vstopu niso dodatno pritisnili. Barcelona, kljub temu da je imela več časa žogo, niti v enem trenutku ni kontrolirala tekme. Pravičen izid bi bil remi, saj smo imeli boljše priložnosti od tekmeca. Barca je ob zadetku imela le še eno izrazito priložnost v končnici preko Lea Messija," je bil izčrpen poraženec v derbiju vseh derbijev. Na koncu je Manuel Pellegrini moral odgovarjati tudi na nekatera manj prijetna vprašanja madridskih novinarjev, ki so se obregnili ob menjavo Cristiana Ronalda v 65. minuti. "Lahko je igral le dobro uro. Če bi ga na igrišču pustil dlje, ne bi spoštoval mnenja naše zdravnišker sluižbe, ki je zatrjevala, da Ronaldo lahko igra le 60 minut."

24. 01. 2010 11.33
no lejte itaq barca nima za burek tko da nehte pisat da je dobra. itaq majo not same čudake ( pritlikavca=messi, enga čudnega velikana= ibrahimović, čudnega golmana=valdez,pa enga neumnga injesta(k res nima pojma o pojmu) najbrž so vse pobral iz umobolnce
dodo5191
30. 11. 2009 19.21
cimprej nj te perez skensla...
buc_buc
30. 11. 2009 17.43
nism navijala ne za ene ne za druge ampak real si je zaslužu vsaj remi...igralec tekme? Puyol
messi1
30. 11. 2009 17.35
ka de so pač barca bolši:D vi real badrid ste pa itak če slabi
DrHouseGregory
30. 11. 2009 17.17
agadir77 30.11.2009, 17:06 1 Saj je zmeraj sreča,a ne?6-2 lansko sezono je tudi sreča?Saj vem da ne morete prebolet,ampak Barca je preprosto Barca.......VAMOS BARCA pomoje je mel real srečo da je blo sam 6:2
Strobi26
vidm da tuki folk piše neumnosti. Ti Man_utd_fan pa ne streli neumnosti. Zgleda si ti vidu samo priložnosti Reala! Kaj pa barcine priložnosti. Že v 1. polčasu so imeli 2 ali 3 zrele priložnosti?!! Tega ne omenjaš. Kaj pa drug polčas?? Glava Piqueja in nemogoča slaba reakcija Messija! Sam sem dojel, da ti Barce ne maraš, ker SMO VAS MAN UTD ŽE UBIL S RONALDOTOM NA ČELU ! hhahahahaha .... pober se !!!
agadir77
30. 11. 2009 17.08
Mislim pa da je imel Real srečo,da ni bilo 2-0 z igralcem več:))))
agadir77
30. 11. 2009 17.06
Saj je zmeraj sreča,a ne?6-2 lansko sezono je tudi sreča?Saj vem da ne morete prebolet,ampak Barca je preprosto Barca.......VAMOS BARCA
K_G_B
kva pa jamrajo,imel so igrauca vec cirka 20 min,in ce so tko hudi kot mislijo bi zlahkoto zabili gol.......sreco majo da je blo sam 1:0.......hahahah
Freemason
30. 11. 2009 16.56
naj govorijo kar hocejo... vazn da je barca premagala real
incredible9
30. 11. 2009 16.54
jarac0 & man_utd_fan se popolnoma strinjam ... barca je mela ogromno srečo (kot jo ima vedno) .. upam da bo naslednič bolše .. sploh ko pa se uigrajo še bol pa ga je barca mal najbela z tako igro :D
collina
30. 11. 2009 16.47
po čemu sklepate da je biu real boljši? Kdo je kriv da ronaldo ni zadel? Pa higuain? Ne govorit o krivici ampak o derbiju ki je ponovno pripadel barci in real je meu še okol pou ure igrauca več! sami so krivi! Vivsca barca mes que un club
man_utd_fan
30. 11. 2009 16.37
nono barcelona je bila uceri proti realu ne mocna roko na srce preskakovali so igro ki je barcelona že 3 leta ne tkod a ne govorite neumnosti ker jo ja zapru u ush kombinacijah sicer pa real je imel 4-5 90%šanse za gol tko da mislm da bi komot lahko bilo saj 2 -0 za real roko na srce barcelonini fani edina kar me je zmotio je pa bilo to da so dal vn ronalda a edini je bil zrel za gol hm jah bravo barcelona srecno ste se izvlekli
30. 11. 2009 16.29
sreča spremlja hrabre
Mario Jarc
30. 11. 2009 16.25
slo123x iker zna branit je šov v pravo stran valdes pa ne sepravi real ni mev nič sreče barca jo ma še preveč ziher so pred tekmo jedli krompir da bi se jim bo sralo
30. 11. 2009 16.20
shishko88 30.11.2009, 14:09 0 Barco je pa lahko sram,glede na to kak so bili gobezdavi da nas bodo nadigrali,kje ste zdaj vi barcelona feni....loleki Real<3 sj smo zmagal kaj ti pam ni jasn
ED11
30. 11. 2009 16.04
tudi real je imel nekaj sreče da messi takrat ni zadel
Mario Jarc
30. 11. 2009 15.53
solor če je zatebe to nadigranost da dobiš posest žoge na svoji polovici te pa si res caR . Pa ko so si tam katalonci uspeli 2x podat v obrambi so že ploskali navijači , pa fsi ste gvoroili kak bo barca nadigrala real je blo mogoče tak ? NI BLO kr nas nemorte , pač srečo ste meli da takrat ronaldo ni zadev valdes je šov drugo stran ampak nekak z nogo brano tam posrano da se je ziher posral .
incredible9
30. 11. 2009 15.47
solor .. kako lahko rečeš da je ekipa nadiggrana v posesti žoge, ko pa si jo podaja od obrambe pa deset metrov čez sredino, dlje pa tako ali tako običajno niso prišli .. res so bile redke preiložnosti, ki so uspeli kaj naredit (v prvem polčasu) .. v drugem polčasu so dosegli gol .. ostalo pa ni bilo omembe vredno razen priložnost messija, ki pa je tako kot ronaldo ni znal izkoristit barco je definitivno reševal puyol !
Uwish
30. 11. 2009 15.44
dragi pellegrini imaš najdražjo ekpi na svetu in z igralcem več v drugem polčasu niste nič kaj naredeli to se raje zamislite!!