Oblak še petič letos ohranil nedotaknjeno mrežo

San Sebastian, 18. 10. 2015 17.59 |

Nogometaši Atletica so v osmem krogu španskega državnega prvenstva slavili na gostovanju pri Real Sociedadu (2:0). Po remiju z Realom in porazu z Villarrealom so Madridčani vknjižili še peto zmago v letošnji sezoni.

Jan Oblak blesti v španskem državnem prvenstvu.
Jan Oblak blesti v španskem državnem prvenstvu. FOTO: Reuters

Atletico je tudi v osmem krogu Primere potrdil, da ima eno najboljših obramb v ligi (trenutno ima boljšo zgolj Real Madrid) in v baskovskem San Sebastianu prišel do zmage (2:0) nad Real Sociedadom, ki ga vodi nekdanji trener Manchester Uniteda David Moyes. Za Madridčane je tudi tokrat celo tekmo branil slovenski reprezentant Jan Oblak in še petič letos v španskem prvenstvu ohranil mrežo nedotaknjeno. Za zmago gostov sta tokrat poskrbela Antoine Griezmann – zabil je že v deveti minuti tekme – in rezervist Yannick Ferreira. Belgijec je zmago Madridčanov potrdil z golom v sodnikovem podaljšku drugega polčasa.

Real Sociedad – Atletico 0:2 (0:1)