Nesrečna Novozelandka zrušila neslavni rekord

Los Angeles, 21. 02. 2022 11.01 |

Reprezentantka Nove Zelandije Meykayla Moore se je zapisala v nogometno zgodovino. Žal na svoj dosežek ne more biti ponosna. Na prijateljski tekmi v okviru priprav na svetovno prvenstvo proti ZDA je v prvem polčasu zabila tri zadetke, vse tri v lastno mrežo!

Na turnirju SheBelieves, ki poteka v različnih mestih ZDA, je Meykayla Moore prvič zadela v peti minuti, ko je hotela predložek Američank odbiti v kot. Le minuto kasneje je novozelandska branilka znova nespretno posredovala in žogo v mrežo poslala z glavo, na 3:0 za ZDA pa je Moorejeva povišala v 36. minuti, ko je na videz nenevarno podajo v kazenski prostor preusmerila v lastno mrežo.

Trener je nesrečno in objokano igralko zamenjal v 40. minuti, Američanke pa so na koncu zmagale s 5:0.

KOMENTARJI (20)

booby98
23. 02. 2022 21.50
Legenda😂😂😂
evanderkane
22. 02. 2022 14.21
Haha, kera legenda. Se pa postavlja povsem upravičeno vprašanje o morebitni stavi.
-4
Kaj pa pričakujete? Ženske igrajo profesionalno nogomet komaj nekaj let (recimo 20?), moški pa 130 let.
User905768
21. 02. 2022 13.38
+0
Ženski nogomet nima kvalitete. Primer: Ž Ameriška reprezentanca je bila svetovni prvak. Potem se je ta reprezentanca prijateljsko pomerila s mladinsko M Ameriško reprezentanco in so ženske zgubile zgubile 11:0 Totalna premoč in prevlada na igrišču. Če imate priloznost si oglejte pisnetek. Toliko o Ž fuzbalu.
olimpijaolimpija
21. 02. 2022 13.36
+2
meni tole zgleda kot, da nalašč daje gole sama sebi.
09ZarMan10
21. 02. 2022 13.35
+3
Izredna smola. Včasih rečemo, da kar vdariš, sede v gol. Če si branilec in v svoji "domači dnevni sobi", torej lastnem kazenskem prostoru, to pomenijo avtogoli. Resnično smola na potenco! Škoda, sem prepričan, da gre za dobro športnico in nogometašico...
Maxx365
21. 02. 2022 17.10
Očitno ni tako dobra, če si je tri gole zabila.
Maxx365
21. 02. 2022 17.13
... meni je videti bolj nerodna kot pa dobra. Mislim, da se ji bodo zaprla marsikatera vrata, tudi reprezentančna.
c00kies
21. 02. 2022 12.17
+4
Zakaj za vraga jo je trener postavil med branilke? Ta deklina je samo za v napad, pred nasportnikov gol. Jaz krivim trenerja za te tri avtogole. Tak, zdaj pa imate. Punca lahko mirno zaključi kariero, ker tega dosežka še dolgo ne bo nihče ponovil. No, sedaj sem pa že rahlo zloben.