Napoli ostaja vodilna ekipa italijanskega prvenstva

Ljubljana, 26. 10. 2024 17.11 | Posodobljeno pred 2 urama

STA, A.M.
0

Nogometaši Napolija bodo tudi po devetem krogu obdržali vodilni položaj v italijanski ligi. Neapeljčani so pod vodstvom Antonia Conteja vpisali sedmo zmago, z 1:0 so premagali Lecce.

Statistika tekme Napoli - Lecce
Statistika tekme Napoli - Lecce FOTO: Sofascore.com

Giovanni Di Lorenzo je na tekmi med Napolijem in Leccejem prvič zabil v 26. minuti, a je bil njegov zadetek po posredovanju VAR-a zaradi prepovedanega položaja razveljavljen. Desni bočni branilec je bil ponovno natančen v 73. minuti in z edinim regularnim golom na tekmi Neapeljčanom prinesel tri točke.

Napoli ima ob tekmi več pet točk prednosti pred Interjem in šest pred Juventusom.