Mišura rešil Interblock pred novim porazom

Ljubljana, 16. 08. 2009 18.56 |

Nogometaši Interblocka so na gostovanju na Ptuju remizirali (1:1), igralci Olimpije pa so v Sp. Šiški z 2:0 premagali Nafto.

Na Ptuju sta se Drava in Interblock razšla z delitvijo točk.
Na Ptuju sta se Drava in Interblock razšla z delitvijo točk. FOTO: Damjan Žibert

Nogometaši Interblocka so v petem krogu PrveLige vknjižili peto točko v letošnji sezoni. Na Ptuju jim jo je z mojstrskim preigravanjem zagotovil Tomislav Mišura, ki je v 80. minuti ugnal ptujskega vratarja. V ptujskem Športnem parku so sicer z zadetkom Roka Kronavetra iz prostega strela povedli gostitelji, ob koncu pa so se točke razveselili predvsem Ljubljančani.

Labod Drava – NK Interblock 1:1 (1:0)

Olimpija do druge zmage

Rok Roj (desno) je dosegel vodilni zadetek za Ljubljančane.
Rok Roj (desno) je dosegel vodilni zadetek za Ljubljančane. FOTO: Damjan Žibert

Nogometaši Olimpije so drugič letos zmagali, prvič pred domačimi gledalci. V Sp. Šiški so z 2:0 premagali lendavsko Nafto. Strelca za Zmaje sta bila Rok Roj, ki je zadel že v 2. minuti, tri točke gostiteljev pa je z golom v 85. minuti potrdil novinec Davor Škerjanc. Zeleno-beli so tako v tem trenutku najuspešnejši ljubljanski prvoligaš.