Nogomet

Mama Mutu sinu stopila v bran

Firence, 01. 02. 2010 06.30 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Romunski reprezentant Adrian Mutu je pred dnevi znova padel na dopinškem testu. V bran mu je stopila mati, saj naj bi nogometaš prepovedane substance v svoje telo dobil ravno preko njenih tablet za hujšanje.

Adrian Mutu
Adrian Mutu FOTO: Reuters

Gospa Mutu zatrjuje, da so tablete, ki jih je Adrian Mutu zaužil njene, in na njih nikjer ne piše, da vsebujejo prepovedano sredstvo sibutramin. "Tablete sem pustila doma na vidnem mestu. Preverili smo tudi njihovo sestavo. Zapisano je, da so vse sestavine tablet naravne, nikjer ne piše, da tablete vsebujejo sibutramin," je dejala Mutova mati, ki je tablete sinu predlagala misleč, da ne vsebujejo spornih sestavin.

V bran svojemu reprezentančnemu kolegu je stopil tudi branilec Interja Cristian Chivu. "Mutu je bil zmeraj obseden s svojo vitko postavo in resnično verjamem, da je tablete jemal zgolj zaradi tega. Vse pozivam k razumevanju. Na koncu se bo izkazalo, da je prišlo do nesporazuma kot v primeru Fabia Cannavara," je Muta zagovarjal Chivu.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

KOMENTARJI (5)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User479482
01. 02. 2010 21.24
cannavarota so takoj po svetovnem prvenstvu videli da se je spikal ampak ker so bili svetovni prvaki je potihnlo in mutu ni nedolzen
Luka Kuralt
01. 02. 2010 15.20
je Muta zagovarjal Chivu. pravilno se napiše je mutuja, ker je mutu. če bi bil pa muto, bi blo pa muta. ne verjamem sicer da je tale đanki nedolžen.
User471973
01. 02. 2010 10.41
bravo za zelo jasen naslov xD telovje: mama Mutu sinu. ja ka pa tej ji je, če je ona mjemu mama? foter? en aplavz
hansola
01. 02. 2010 09.10
ja ja, pri žogobrcarjih je vedno nesporazum, noben nič ne jemlje...
User264853
01. 02. 2010 08.12
izpisat ga iz društva romunskih reprezentanov