Nogometaši madridskega Reala so prvi obračun polfinala Lige prvakov morali odigrati brez poškodovanega Cristiana Ronalda. Drugega očitno ne bodo. Čeprav je portugalski zvezdnik minuli konec tedna izpustil prvenstveni obračun galaktikov, je začel trenirati z moštvom in naj bi bil jutri pripravljen za spopad z zadnjim angleškim predstavnikom v letošnji sezoni Lige prvakov.

Dvoboj na Etihadu se je končal z 0:0, kar pomeni, da morajo galaktiki za napredovanje nujno doseči gol. Če bo v udarni enajsterici Zinedina Zidana tudi Ronaldo, bo to bistveno lažje, saj je v letošnji sezoni med evropsko nogometno elito zabil že 16 golov. V klubu sicer ne želijo prehitevati dogodkov, počakali bodo na zadnji trening pred tekmo, ampak zdi se, da bo pripravljen za dvoboj.
31-letnik je po napačni diagnozi klubskega zdravnika poiskal strokovno pomoč v Manchestru, izvedel, da je poškodba bistveno hujša, kot so sprva predvidevali, a rehabilitacijski proces je dal želene rezultate in Portugalec se je priključil treningom moštva.
KOMENTARJI (48)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.