Nogomet

Dobovec z navdušujočo igro med 16 v Evropi

Podčetrtek, 10. 10. 2019 23.03 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Slovenski državni prvak Dobovec Pivovarna Kozel je tudi na drugi tekmi glavnega dela lige prvakov v futsalu v Podčetrtku slavil zmago. Tokrat so varovanci trenerja Kujtima Morine s 7:2 premagali Mostar in se z dvema zmagama na turnirju skupine 1 že prebili med 16 najboljših ekip v Evropi.

Kapetan Rok Mordej (v ozadju) je s soigralci v Podčetrtku proslavil nov velik uspeh.
Kapetan Rok Mordej (v ozadju) je s soigralci v Podčetrtku proslavil nov velik uspeh. FOTO: Damjan Žibert

S tremi zadetki se je izkazal hrvaški reprezentant, letošnja okrepitev Dobovca Vedran Matošević, dva gola je k zmagi prispeval Rok Mordej, po enkrat pa sta zadela še Kristjan Čujec in Alen Fetić. Dobovec se bo v soboto s portugalskim Sportingom pomeril za prestižno prvo mesto na turnirju.

Tako Sporting kot Dobovec sta si že drugi igralni dan zagotovila napredovanje v elitni del lige prvakov. Portugalci so na prvi današnji tekmi kar z 12:1 ugnali srbski Ekonomac.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.