Elšnik po vsega 14. minutah do prvenca v rdeče-belem dresu

Bačka Palanka, 03. 08. 2024 22.00 |

Slovenski nogometni reprezentant Timi Max Elšnik je na tekmi tretjega kroga srbske Superlige vknjižil debitantski nastop proti ekipi Tekstilac. 26-letni vezist je v igro vstopil v 54. minuti, 14 minut kasneje pa se je podpisal pod prvi zadetek v rdeče-belem dresu. Zvezda je slavila z 0:4.

Crvena zvezda je v tretjem krogu srbskega prvenstva z visokih 0:4 odpravila novopečenega prvoligaša iz Odžacev.

Beograjčani so občutno terensko premoč prvič kronali v 53. minuti, ko je v polno zadel debitant Milson. Le minuto kasneje je svoj prvi nastop v dresu aktualnih srbskih prvakov zabeležil Timi Max Elšnik, ki se je v tabor srbskega velikana pred nekaj dnevi preselil iz ljubljanske Olimpije.

Zvezda je v 63. minuti povedla z 0:2, ko je bil natančen Cherif Ndiaye. Prav Senegalec pa je bil podajalec ob prvencu slovenskega vezista. Elšnik in Ndiaye sta s kombinacijo podaj izigrala domačo obrambo, Slovenec pa je brez težav ugnal vratarja Bojana Braća

Za končnih 0:4 je nato poskrbel Bruno Duarte, ki se je še tretjo tekmo zapored vpisal med strelce po vstopu s klopi. Celotno tekmo je med drugim odigral Jegor Prucev, ki je v pretekli sezoni navduševal v Celju, kjer je osvojil naslov slovenskih prvakov.