Elsnerjev Reims izgubil proti Brestu

Ljubljana, 26. 10. 2024 21.55 | Posodobljeno pred eno minuto

Slovenski strateg Luka Elsner je z Reimsom v devetem krogu elitne francoske lige izgubil proti Brestu z 1:2.

Statistika tekme Reims - Brest
Statistika tekme Reims - Brest FOTO: Sofascore.com

Tekma se za Reims ni začela dobro, saj je Brest hitro povedel z 2:0. Zadela sta Romain Faivre v četrti minuti z bele pike in Mama Balde v 18. Joseph Okumu je gostiteljem vrnil upanje v 29. minuti z golom za 1:2, a je v izenačeni tekmi takšen izid ostal do konca.

Pred tem je predzadnji Angers gostil St. Etienne in ga premagal s 4:2 ter tako kot zadnji prišel do prve zmage v sezoni.