Nogomet

Blackburn: Maradone ne bo na Ewood Park

Lancashire, 16. 12. 2010 06.30 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Lastniki angleškega nogometnega kluba Blackburn zavračajo govorice, da naj bi mesto menedžerja kluba po slovesu Sama Allardyca zasedel Diego Armando Maradona.

"Lastniki nogometnega kluba Blackburn na Ewood Park ne bodo pripeljali Diega Armanda Maradone,“ je za yahoosports povedala pooblaščenka korporacije Venky's Anuradha Desai. Lastniki kluba imajo namreč dobre poslovne vezi z Argentino in ljudmi, ki so blizu nekdanjemu selektorju gavčev, a o tem, da bi bil prav Maradona naslednik Sama Allardyca, niso razmišljali.

Diego Armando Maradona
Diego Armando Maradona FOTO: Reuters

"Naša korporacija ima poslovne enote po vsem svetu, zato takšne zgodbe niso nepričakovane. Kljub vsemu nimajo zveze z resnico. Ne le da ne bomo pripeljali Maradone, ampak o tem tudi v prihodnje ne bomo razmišljali,“ je še dodala Desaijeva in poudarila, da bo zasedbo še naprej vodil Steve Kean.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User488757
16. 12. 2010 12.25
no, vsaj dobro so premislili :)