Lastnik romunskega nogometnega velikana Steaue iz Bukarešte Gigi Becali tudi iz zapora uspešno vodi svoj klub. Omenjeni se je za zapahi znašel zaradi finančnih malverzacij, a to še zdaleč ne pomeni, da tudi v celici nima veliko dela, predvsem z nogometnim klubom. Potem ko so se vodilni predstavniki Tottenhama z zvezdnikom Steaue Vladom Chirichesom praktično že dogovorili za sklenitev dogovora – tudi za odškodnino v višini 8 milijonov evrov – se je oglasil Becali.

"Vlad ne gre v Tottenham. Iz prestopa ne bo nič! Jaz sem Gigi Becali in nisem nikogaršnji suženj. Čaka nas pomembna tekma kvalifikacij Lige prvakov in do zime ga zanesljivo ne bomo prodali, četudi bi prejeli neverjetno ponudbo zanj,“ je iz zapora sporočil Becali, ki je zato izkoristil pravico enega klica dnevno. 23-letni Chiriches je bil že v lanski sezoni tarča velikana AC Milana, a se Romuni niso odločili za njegovo prodajo.
KOMENTARJI (1)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.