Barcelona znova močno, huda poškodba ter Stegna

Madrid, 22. 09. 2024 23.05 | Posodobljeno pred 1 uro

Nogometaši iz Barcelone ostajajo v španskem prvenstvu še naprej brez poraza. Tokrat so se znesli nad Villarrealom (5:1) in jim na domačem stadionu zadali kar pet zadetkov. V prvem polčasu je v polno dvakrat meril Robert Lewandowski (20., 35.), v drugem pa sta se pod strelce vpisala Pablo Torre (58.) in nato še Raphinha (74., 83.), ki je prav tako zadel dvakrat. Častni zadetek je za domače v 38. minuti dosegel Ayoze Perez.

Visoko zmago Kataloncev je sicer skazila precej resna poškodba prvega vratarja, Marc-Andre ter Stegen naj bi bil iz zelenic odsoten nekje od 7-9 mesecev. Nadaljnje preiskave bodo pokazale stanje, iz kluba pa še niso sporočili, kakšne vrste naj bi poškodba bila.