Argentinska nogometaša, ki sta že opravila nekaj treningov pod vodstvom trenerja Slaviše Stojanovića, sta Celjanom obljubila štiriletno zvestobo. Šestindvajsetletni Lisandro Sacripanti je nazadnje igral za ekvadorski klub Deportivo Espoli, pred tem pa za Newells Old Boys, Argentinos Juniors, San Martin in Independiente Rivadavio v domovini, Cobreioo v Čilu, Hapoel Nazareth v Izraelu, bolivijski Blooming ter mehiški Morelio.

Carlos Alberto Chacana, ki je pred kratkim dopolnil 32 let, pa je zadnjih pet sezon igral v Izraelu za Hapoel Nazareth, Hapoel Ashkelon, Hapoel Kfar Saba in nazadnje Hapoel Ramat Gan. V Argentini je bil član San Martina, v sezoni 2001/02 je igral za sloviti River Plate, leto pozneje za najstarejši argentinski klub Quilmes, preizkušal pa se je tudi v Kuvajtu pri Al Arabiju.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.