Alvarez v izdihljajih poskrbel za zmago Atletica

Vigo, 26. 09. 2024 23.03 | Posodobljeno pred 2 urama

Nogometaši madridskega Atletica so v sedmem krogu španskega prvenstva slavili na gostovanju pri Celti iz Viga. Edini zadetek na tekmi je v 90. minuti dosegel Julian Alvarez.

Statistika tekme Celta Vigo - Atletico Madrid
Statistika tekme Celta Vigo - Atletico Madrid FOTO: Sofascore.com

Celta Vigo je igrala proti Atletico Madridu in na ne posebej razburljivem obračunu dolgo držala 0:0, v 90. minuti pa je udaril drag poletni Atleticov nakup Julian Alvarez, ki je po podaji Antoina Griezmanna poskrbel za tri točke Madridčanov. Ti so se z zmago prebili na tretje mesto lestvice, kjer imajo 15 točk, dve manj od drugouvrščenega Reala, s katerim se bodo merili konec tedna. Barcelona je po sedmih zmagah s sedmih tekem pri 21 točkah.

Espanyol je proti Villarrealu izgubil z 1:2, pri čemer je oba gola za rumeno podmornico dosegel Ayoze Perez, Las Palmas pa je z Betisom igral 1:1.