Evropska nogometna zveza (Uefa) je Milan obtožila kršenja finančnega fair playa v zadnjih treh sezonah, Cas pa je obtožbe potrdil. Milan si je v zadnji sezoni zagotovil mesto v Ligi Evropa, namesto njega bo zdaj priložnost za igranje v evropskem tekmovanju dobil Torino.
Milanski klub je sicer doživel kar precej kadrovskih sprememb od zadnje sezone, nova sta v pisarni glavni operativec Zvonimir Boban in tehnični direktor Paolo Maldini, nov je trenerk (nazadnje Sampdorie) Marco Giampaolo. A zanimivo je, da vodstvo kluba ne vidi koristi v igranju tekem Lige Evropa in niti ni želel nastopiti v tem tekmovanju.
KOMENTARJI (6)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.