MotoGP

Motociklistična elita se vrača v Avstrijo

Valencia, 08. 11. 2014 16.30 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Motociklistična elita serije motoGP se vrača v Avstrijo. Na prizorišču zadnje preizkušnje sezone sta pogodbo o sodelovanju podpisala šef Dorne Carmelo Ezpeleta in lastnik dirkališča v Spielbergu Dietrich Mateschitz.

Dietrich Mateschitz
Dietrich Mateschitz FOTO: Reuters

Svetovna motociklistična elita razreda motoGP se leta 2016 vrača v Avstrijo. Marc Marquez in druščina se bodo za točke potegovali na dirkališču v Spielbergu, ki je v lasti Dietricha Mateschitza oz. njegovega podjetja. Dirkališče zato tudi nosi ime Red Bull Ring. Pri Dorni so s pridobljenimi podatki o stezi zelo zadovoljni, razumljivo pa se bodo tehničnega pregleda lotili v kratkem.

Zagotoviti želijo kar največjo varnost za vse, ki se bodo potegovali za točke svetovnega prvenstva.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta

KOMENTARJI (5)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

kiaproceed
08. 11. 2014 18.18
+7
BRNO nam puste ŠPANCI DORNOVI
dinamitek
08. 11. 2014 17.15
-1
sam denar je v igri med tema dvema
Janja Ogris
10. 11. 2014 19.55
Red Bull Ring je krasno dirkališče, tam so že včasih dirkali z motorji, vozili so tudi za slovensko prvenstvo,.... ;)
User67139
08. 11. 2014 16.56
+7
ZDA
08. 11. 2014 16.43
+5