Majdičeva za konec sedma

Canmore, 26. 01. 2008 22.07 |

STA, M.F.
0

Najboljša slovenska smučarska tekačica Petra Majdič je nastope v kanadskem Canmoru sklenila s še eno visoko uvrstitvijo.

Petra Majdič je sprint v prosti tehniki za svetovni pokal končala na odličnem sedmem mestu in tako dokazala, da je končno ujela pravo formo. Tekmovalka doma iz Brinja je bila kljub napornem ritmu še vedno pri močeh, tako da tudi kakšna višja uvrstitev na današnji tekmi ni bila izključena.

Majdičeva je bila na zadnji tekmi v kanadskem Canmoreu zelo solidna sedma.
Majdičeva je bila na zadnji tekmi v kanadskem Canmoreu zelo solidna sedma. FOTO: Reuters

Kljub vsemu se je športnica zime po osmem mestu v kvalifikacijah in silni utrujenosti odločno spopadla s tekmicami, a za kaj več od sedmega mesta ji je tokrat zmanjkal kanček športne sreče.

Zelo dobro je nastopila tudi Vesna Fabjan, ki je bila 11. Katja Višnar je izpadla v četrtfinalu (14. mesto).