Wenger: V prvem polčasu so nas nadigrali

London, 01. 04. 2010 08.50 |

Nogometaši Arsenala imajo pred povratno tekmo četrtfinala Lige prvakov na Nou Campu aktiven izid, Arsene Wenger pa je po tekmi pojasnil zakaj je Barci uspelo zabiti dva zadetka.

V taboru Topničarjev so lahko po zadnjem sodniškem žvižgu upravičeno zadovoljni s končnim izkupičkom, saj so uspeli po zaostanku z 2:0 preobrniti potek tekme in izničiti prednost aktualnih zmagovalcev Lige prvakov. "Najprej moram povedati, da smo igrali proti izjemno kakovostni ekipi, ki je lep čas dominirala na našem terenu. Imeli smo srečo, saj so imeli že na samem začetku nekaj lepih priložnosti za zadetek. Puščali smo jim preveč prostora, zato so se lahko razigrali in gospodarili v naši hiši,“ je po tekmi razlagal francoski strateg Arsenala Arsene Wenger.

Cesc Fabregas je postavil končni izid tekme (2:2).
Cesc Fabregas je postavil končni izid tekme (2:2). FOTO: Reuters

Z zadetkoma Thea Walcotta in Cesca Fabregasa (11m) je uspelo ekipi z Emiratesa razveseliti domače navijače, vprašanje pa je kaj to pomeni za povratno tekmo v katalonski prestolnici: "Vesel sem, da se je prvi polčas končal z 0:0, a če ne bi prejeli dveh poceni zadetkov bi brez večjih težav zmagali in imeli lepše izhodišče. V prvem polčasu so nas res nadigrali, v nadaljevanju pa smo imeli tudi mi priložnosti za kaj več.

01. 04. 2010 19.37
vi si kr mislite tasvoj jst menim da barca nima za burek totalni burek Arsenal jih bo nabrisu 2:0
dancha
01. 04. 2010 19.30
edina dobra stvar arsenala včeraj je bil rezultat, barsa jih je povozla v vseh ostalih pogledih in na kamp nou še jih bo bolj tak da ne brezveze upat za arsenala
01. 04. 2010 18.56
domka kr tolaž se
Messi1000
01. 04. 2010 17.41
Mislm da ima Barca že tako ali tako dober rezultat, če pa ne bo igral Fabregas in baje tudi Arshavin, bo težko. MIslim pa da bosta Marquez pa Milito kar dobro nadomestila Puyola in Piqueja. Barca 4ever
Strobi26
01. 04. 2010 17.29
" če ne bi prejeli dveh poceni zadetkov bi brez večjih težav zmagali in imeli lepše izhodišče " - A je ta normalen al kaj?? Da bi Arsenal zmagal ... hahahaahahah!! Barca bi jih lahko za šalo pojedla, sam so proti koncu tekme umiril igro in prejeli en neregularen gol.
Albert.Einstein
01. 04. 2010 17.03
prav maš paris86. škoda da arsenal ni zmagau. mislim da bo barca napredovala! škoda.
Vid Kraljic
01. 04. 2010 16.21
dancha 01.04.2010, 15:54 0 wenger bluzi- v prvem polčasu bi jim še maribor zabil, barsa je mela pač nesrečo in so tolkli po almunijevih refleksih dj no neseri..ampak res bi mogli organizirat eno tekmo arsenal: maribor.. pa bi vidli kdo bi koga sesu :D pač igral so kokr so...važn je izid ne pa lepota igre... :D upam da gre arsenal naprej.. naj zmaga boljši!
paris86
01. 04. 2010 16.06
dellboy zelo dober pa objektivn govor sam bayern če nebo izpadu proti unitedu pa sm prepričan da čez francoze nebo šou mogoč se jim posreči sam vemo da je že 2krat letos zgubu proti bordeauxju
dellboy
01. 04. 2010 15.56
...povratna tekma bo malo osiromašena - na obeh straneh bodo manjkali ključni igralci - o zmagi bodo odločale njihove zamenjave,... ...upam, da ne bo enosmerne goliade - naj bo napeto do zadnje sekunde - zmaga pa naj boljši,...za ene Barca...za druge Arsenal,... hmmm finale ?? - ne odpisat Bayerna - so mi malo ''SUMLJIVI'' letos,....
dancha
01. 04. 2010 15.54
wenger bluzi- v prvem polčasu bi jim še maribor zabil, barsa je mela pač nesrečo in so tolkli po almunijevih refleksih
dancha
01. 04. 2010 15.51
ni recepta proti barsi dokler je ta ekipa skupaj, kaj vam ni jasno faušljivci
dancha
01. 04. 2010 15.48
upam da arsenala raztrgajo,potem še inter in nato v finalu upam da manchester. tak zaj pa rekordno št minusev prosim
domka
01. 04. 2010 15.45
Walcott je otročiček,nc posebnga od igralca,gol pa je slabo posredovanje Valdeza!Walcott je pišel u igro 15min.pred koncem poln energije normalen da je lahko prešprintov maxwela ki je do takrat preteku več kot 9 km,ker pa ni nc posebnga ne potrebuje podvajanja, o izvedbi strela pa rajs nam nič komentiral! pred tekmo sem si predstavljal precej bol izenečane tekmo sam Arsenal me je totalno razočaral 75min je bil totalno v podrejenem polazaju, sam se je Barca ustavla pa hotela mal umiriti tekmo!! Izid totalno nepravičen! V nogometu ni pravice
totelcamp
01. 04. 2010 15.04
bobby jay - no, jaz sem prebral da je za Gallasa konec sezone, Arshavin pa naj bi bil tudi vsaj 3 tedne out...mogoce kaksna prvo aprilska, ampak mislim da ne... :)
paris86
01. 04. 2010 13.48
če bi se barceloni poškodovali tak množično nebi bla več tak uspešna kr majo tak malo ekipo kvalitete ki jih ma arsenal se bojo tut pokazale na povratni tekmi zarad poškodb na toti tekmi kr ma arsenal izjemne menjave morem pa pohvalit igralce arsenala ku so na koncu tekme preučili barcelono in vedli kak morjo igrat (v napad po bokih branit pa z tesnimi pokrivanji v sredini)
flashx
01. 04. 2010 12.02
Na skysports piše, da je Gallas že končal z letošnjo sezono. Sicer pa se strinjam, da če bo Arsenal igral kot kot včeraj bojo na povratni fasali vsaj 3-4 komade.
bobby-jay
01. 04. 2010 11.47
totelcamp....brez fabregasa zagotovo,za aršavina pa gallasa še ni nič 100%!!!!
outsid3@gmail.com
01. 04. 2010 11.43
Bo pa Walcott zaigral in zadel!
totelcamp
01. 04. 2010 10.55
Mene skrbi kvečjemu Marquez, Milito me ne... Ampak mislim da bi Braca morala it naprej...Včeraj je razen zadnji 20 minut dobesedno 'pojedla' Arsenal. Lahko so zadovoljni da ni bilo že po 15 minutah konec. Arsenal prihaja na Camp Nou brez Fabregasa, Arshavina in Gallasa, kar je pomoje prevelik handicap...Vecji kot pri Barci v obrambi...