Disciplinska komisija Evropske nogometne zveze je pod drobnogled vzela dvoboj playoffa Lige prvakov med Arsenalom in Udinesejem (1:0), pozornost pa je usmerjena na trenerja topničarjev Arsena Wengerja, ki je s tribune komuniciral s klopjo in njegovim pomočnikom Boro Primorcem. Kot vse kaže, ga čaka nova kazen, več o višini le-te pa bi lahko bilo znano že pred povratno tekmo v Vidmu.

Spomnimo, da je francoski strateg dočakal prepoved opravljanja funkcije na eni evropski tekmi po tem, ko je kritiziral delivca pravice na lanskem obračunu Lige prvakov proti Barceloni. Wenger je s klopjo na zadnji evropski tekmi komuniciral le v prvem polčasu, saj so mu nato predstavniki UEFA to preprečili. Več naj bi bilo znano po ponedeljkovem zasedanju disciplinske komisije Evropske nogometne zveze.
KOMENTARJI (14)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.