Branilec Manchester Uniteda Nemanja Vidić je v pogovoru za Sky Sports zatrdil, da United v finalu LP ne bo igral pod vplivom slavja ob 19. naslovu angleških prvakov in da bodo varovanci Alexa Fergusona storili vse, da osvojijo dvojno krono v letošnji sezoni. Rdeči vragi so z zmago nad Blackpoolom s 4:2 v zadnjem krogu le še potrdili zanesljivo prvo mesto v letošnji sezoni Premier League. Kapetan je bil ob zmagi nad Blackpoolom izjemno ponosen na svoje soigralce in napovedal, da bo tokratni finale LP nekoliko drugačen kot tisti izpred dveh let, ko je z 2:0 zmagala Barcelona.

"Seveda se vsi zavedamo, da se bomo morali čim hitreje spet vrniti na trdna tla. Finale LP bo na sporedu že v soboto, mi pa se bomo dobro pripravili na Barcelono. Sedaj slavimo, a v podzavesti smo vsi že na sobotni tekmi z Barco, ki bo daleč najpomembnejša v letošnji sezoni. Pred dvema sezonama smo že okusili poraz v finalu LP proti Barceloni, to je bil eden izmed najtežjih dnevov v mojem življenju. Prepričan sem, da tega dne ne bo pozabil nihče izmed mojih soigralcev. Zavedamo se, da nam bo nasproti stala izjemna ekipa in morali bomo biti na vrhuncu fizičnih in psiholoških moči. Proti tej Barceloni moraš igrati zelo inteligenten nogomet. Seveda imajo veliko kvalitet, a mi se bomo osredotočili predvsem na njihove pomanjkljivosti."
KOMENTARJI (83)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.