
Nogometaši italijanskega udeleženca Lige prvakov Napolija so v zadnjem prvenstvenem obračunu morali priznati premoč rezultatsko obubožani Romi, kljub vsemu pa trener Neapeljčanov Walter Mazzari športno javnost svari, da vsi pozabljajo, da njegovi varovanci igrajo tudi v Ligi prvakov. "Ni kriza, če dve tekmi zapored ne zmagate. Pred tem smo v Ligi prvakov na gostovanju premagali Villareal in se prebili v osmino finala Lige prvakov. V nedeljo proti Romi v prvi vrsti nismo imeli sreče. Jasno je, da nam v tem trenutku ne gre, ampak kmalu bo bolje,“ je italijanskim novinarjem zaupal Mazzari.
Šef Napolijeve stroke je zavrnil namigovanja, da naj bi se zaradi izključitve na dvoboju LP z Villarealom sprl s predsednikom kluba Aureliem de Laurentiisom. "Vse to so neumnosti. Izmišljene zgodbe. Na ta način želijo mediji vnesti nemir v našo slačilnico, sploh sedaj, ko imamo nekoliko slabše rezultate. Kljub vsemu, v tem ni resnice,“ je še dodal Mazzari.
KOMENTARJI (7)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.