
Upokojeni italijanski nogometaš Francesco Coco očitno ni eden izmed tistih, ki bi posebej spoštovali napadalca AC Milana Zlatana Ibrahimovića. Potem ko švedski napadalec zaradi poškodbe na zadnjem treningu pred gostovanjem v Barceloni – kluba sta se udarila v uvodnem dvoboju Lige prvakov – ni odpotoval na Camp Nou, se je oglasil upokojeni član AC Milana in Barce.
V pogovoru za Radio Katalonija je dejal: "Ibrahimović se je ustrašil vrnitve na Camp Nou!“ Spomnimo, da je Ibra zaradi nesoglasij s trenerjem katalonskega ponosa Pepom Guardiolo predčasno zapustil Camp Nou in se preselil v Milano, kjer je zablestel v vsem svojem sijaju.
KOMENTARJI (61)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.