Guardiola ni razočaran

London, 01. 04. 2010 08.14 |

Trener nogometnega kluba Barcelona Josep Guardiola ni bil razočaran po remiju na prvi tekmi četrtfinala Lige prvakov v Londonu.

Čeprav je Barcelona na prvi tekmi četrtfinala Lige prvakov na stadionu Emirates v Londonu z 2:0 vodila do 69. minute, je ob koncu izvlekla le remi. Topničarji so namreč uspeli poravnati izd na 2:2, kar ni posebej razžalostilo trenerja branilcev naslova zmagovalcev Lige prvakov Josepa Guardiole. "Imeli smo veliko priložnost za zmago, vendar je nismo izkoristili. Vseeno sem zelo ponosen na moje fante, saj smo vseskozi nadzirali dogajanje na terenu. Naredil smo vse kar je bilo v naši moči, a v tem delu tekmovanja ti nasproti že stojijo vrhunske ekipe. Čeprav smo zapravili dva zadetka prednosti sem zadovoljen s končnim izkupičkom,“ je po tekmi povedal strateg Barce.

Pep Guardiola
Pep Guardiola FOTO: Reuters

Nogometni strokovnjak pa je z mislimi že na povratni tekmi: "V kolikor na Nou Campu ne bomo pokazali vsega kar znamo, se nam ne piše nič dobrega. Lahko se poslovimo od ubranitve naslova zmagovalcev Lige prvakov.