Košarka

Pred nočnim klubom streljali in ranili košarkarja New York Knicks

New York, 31. 12. 2015 08.28 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 2 min
Avtor
T.Š./STA
Komentarji
2

Ameriški košarkar Cleanthony Early, ki v ligi NBA igra za New York Knicks, je doživel nočno srečanje z zamaskiranimi neznanci, ki bi se lahko končalo tragično. Ustrelili so ga v koleno, mu ukradli dve zlati verižici in celo zlato kapico v zobu.

Cleanthony Early je s svojim dekletom v nočnem klubu v Queensu proslavljal zmago New York Knicks v Madison Sqaure Gardnu nad Detroit Pistons - na tej tekmi je igral 29 sekund -, nato pa ju je v zgodnjih jutranjih urah, ko sta se vračala domov, napadla šesterica zamaskiranih neznancev. Par se je usedel v taksi, nadaljevanje poti pa sta mu preprečila dva avtomobila, iz katerih so se vsuli neznanci, ju oropali, Earlyja pa tudi ustrelili v koleno.

 

 

Nesrečnega krilnega košarkarja, ki je v letošnji sezoni za New York igral na desetih tekmah, v povprečju nekaj manj kot tri minute in pol, so sprejeli v bolnico Elmhurst v stabilnem stanju. Poklical je tudi svojo mamo Sandro Glover in ji zatrdil, da je z njim vse v redu. Hitro okrevanje mu je zaželel tudi soigralec, slovenski košarkar Saša Vujačić.

Podrobnosti o incidentu še niso znane, zanimivo pa je, da je bil to že drugi napad na košarkarja New York Knicks v minulem mesecu. Prva žrtev je bil Derrick Williams, ki so mu iz stanovanja, potem ko se je zabaval z dvema ženskama, ukradli nakit.

Cleanthony Early
Cleanthony Early FOTO: Reuters

 

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Diavolo 666
31. 12. 2015 11.21
+13
Igral je 29 sekund. Se pravi da je imel večjo minutažo oz. sekuntažo kot Vujačič ?
cekinar
31. 12. 2015 13.50
+3
nekak tako ja,samo on zasluži vsako sekundo jurja dolarjev,tak da ma dovoljh.