Murić po več kot petih letih zapušča Cedevito Olimpijo

Ljubljana, 02. 08. 2024 11.45 |

Slovenski košarkar Edo Murić se po več kot petih letih poslavlja od Cedevite Olimpije. 32-letnik je z ljubljanskim klubom osvojil tri naslove slovenskega državnega prvaka in dva naslova pokalnega prvaka.

Edo Murić je bil v sezoni 2021/22 MVP finalnega turnirja Pokala Spar, sezono kasneje pa je nastopal v vlogi kapetana članske ekipe. Del kluba je bil tudi minulo sezono, ko so zmaji postali državni in pokalni prvaki, a zaradi okrevanja po poškodbi ni stopil na parket. Kje bo nadaljeval kariero, zaenkrat še ni jasno.

Poleg slednjega so se v zadnjih dneh od ljubljanskega kluba poslovili tudi Zoran Dragić, Alen Omić, Justin Cobbs, Shawn Jones, Jaka Klobučar in Nikola Radičević.