
"Ko je Channing Frye pri metu, je moštvu veliko lažje," je po zmagi nad moštvom NBA Milwaukee Bucks dejal trener Phoenix Sunsov Alvin Gentry in dodal: "Prvič letos je bil naš met takšen, kot si ga želim. Sposobni smo biti tako natančni, kot smo bili proti Bucksom." Phoenix Sunsi so namreč ravno z izjemnim metom hitro razblinili vse upe o zmagi gostov, ki so na gostovanje pripotovali brez poškodovanega Bena Udriha.
Nerešljiva uganka za obrambo Bucksov je bil Poljak Marcin Gortat (18 točk), domačini pa so z zbrano igro od začetka uvodne pa do konca tretje četrtine sklepni del dvoboja začeli s kar 25 točkami naskoka. Tudi nekoliko slabša predstava v zadnji četrtini tako ni ogrozila zanesljive zmage (109:93).
Izidi:
Phoenix Suns – Milwaukee Bucks 109:93
Washington Wizards – Minnesota Timberwolves 72:93
Sacramento Kings – Orlando Magic 97:104
Oklahoma City Tunder – San Antonio Spurs 108:96
Portland Trail Blazers – Cleveland Cavaliers 98:78
Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies 90:82
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.