
Junak večera na Floridi je bil sicer Josh Richardson, ki mu je trener Spoelstra namenim žogo v zadnjem napadu, nato pa naj se odloči, komu jo bo zaupal v zadnjem poskusu za zmago. Potem ko je Miami v zadnji četrtini zaostajal za osem točk, je na koncu ukradel šov. Richardson je upošteval navodila trenerja, nato pa se kar sam 5,1 sekunde pred koncem odločil za met in zadel, poskus Donovana Mitchella v zadnjih trenutkih tekme pa se je na drugi strani odbil od obroča. Richardson in Hassan Whiteside sta k zmagi dodala po 14 točk, James Johnson 13, Kelly Olynyk pa 12. Na drugi strani je Mitchell svojih 19 od skupno 27 točk večera dosegel v drugem polčasu, pa vseeno ni mogel preprečiti poraza svojega Utaha, ki je izgubil še sedmo zaporedno tekmo na gostovanjih.
Naslednja tekma košarkarje Miamija čaka v torek zvečer, ko bodo gostovali v Torontu, v sredo pa jih čaka če obisk Indiane.
Izidi:
Miami Heat - Utah Jazz 103:102
Dallas Mavericks - New York Knicks 96:100
Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder 114:100
Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs 111:110
Los Angeles Lakers - Atlanta Hawks 132:113
KOMENTARJI (1)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.