Čančarju tri minute ob porazu Denverja s Phoenixom

Denver, 14. 10. 2024 07.30 | Posodobljeno pred 2 urama

STA, A.V.
0

Slovenski košarkarski reprezentant Vlatko Čančar, ki se to sezono v severnoameriški ligi NBA vrača po hudi poškodbi in okrevanju, je odigral nekaj minut pripravljalne tekme Denver Nuggets proti Phoenixu (114:118). Potem ko je julija z zlatimi zrni podpisal enoletno pogodbo, bo še šesto sezono soigralec najkoristnejšega igralca (MVP) lige, Srba Nikole Jokića.

Denver Nuggets so se v domači dvorani v Koloradu pomerili s Phoenix Suns. Gosti so zmagali s 118:114, slovenski reprezentant Vlatko Čančar pa je za domačo ekipo odigral tri minute, v tem času pa v statistiko vpisal po en skok in podajo.

Največ točk za Denver so prispevali Nikola Jokić in Julian Strawther, oba sta v 30 minutah zbrala po 21 točk, ter Michael Porter ml., ki je do 21 točk prišel v 25 minutah pripravljalne tekme proti soncem.

Liga NBA, pripravljalna tekma, izid:
Denver Nuggets – Phoenix Suns 114:118
(Vlatko Čančar je odigral 3 minute in v tem času vpisal po skok in podajo za Denver Nuggets).